Złoty Las Marzeń. Tu wszystko jest możliwe

Złoty Las marzeń- tu wszystko jest możliwe...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

"zamknij oczy. Zamknij oczy, one nie pozwolą Ci zobaczyć nic. Otwórz umysł, otwórz szeroko. Stań i powiedź mi co widzisz" powiedz zaklęcie i oddaj się mu... I wejdź do Lasu, przyjacielu *** czekamy na warze propozycje rozbudowy lasu:D

#1 2007-08-22 23:23:14

Galadriela

Pani Lasu, Pani Światłości, Biała Pani

Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 171

Zaklecia chroniące Lorien

Niewielu wie, że nad Lorien rozciąga sie niewidoczna kopuła z zaklęć. Biała Pani bardzo się troszczy o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców Lasu. Wrogowie, który nazywają ją pogardliwie Białą Wiedźmą, uważają, że to nieszkodliwa, stara Elfka. Śmieją się z jej dobroci i pobłażliwości. Biała Pani jeśli zechce potrafi jednak być bardzo potężna. Dzięki czarom, które roztoczyła nad Lorien do Lasu nie wejdzie nikt, to w swym sercu czy duszy ma choćby maleńki jak ziarnko pasku zalążek złych zamiarów. Lady of Light skłoniła za pomocą Pierścienia z Diamentem jedną z rzek aby swoje koryto rozlała dookoła Lasu. Tak więc Złoty Las Marzeń zamyka dookoła wodny pierścień. Czasami wiatr niesie po Lorien echa dziwnych słów, które niewielu potrafi zrozumieć. Większość Istot, nawet Mieszkańców Lasu, sądzi, że są to słowa w języku wiatru. Tylko nieliczni zdają sobie sprawę, ze są to zaklęcia w queni, starożytnym języku Elfów Wysokiego Rodu, którym dziś posługują się nieliczni. Wiatr, dzięki czarom Pani Drzew roznosi czary i zaklęcia do wszystkich, nawet najbardziej odległych zakątków Lasu. Dodatkowo ich moc potęguje to, iż są powtarzane przez Drzewa i ich mieszkańców. Wszystko to sprawia, że Lorien jest miejscem najbezpieczniejszym na świecie.   



Zaklęcia ochraniające Las:

Telin le thaed. Lasto beth nîn, tolo dan na ngala
[Przychodzę z pomocą. Usłysz mój głos. Wróć do światła.”]


Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer; Rimmo nîn Bruinen dan in Ulaer! Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nîn Bruinen dan in Ulaer!
[“Wody z Gór Mglistych słuchajcie moich słów: płyńcie z hukiem przeciw Czarnym Jeźdźcom”]


Lasto beth nîn. Tolo dan nan galad.
[“Usłysz mój głos, wróć do światła.”]


Sedho, hodo nuitho i ‘ruith!
[Nadal powstrzymaj swój gniew]


Ando Eldarinwa a lasta quettanya!
[“Bramo elfów słuchaj moich słów!]


Powiedz mi o czym marzysz, powiem Ci kim jesteś... Co widzisz w moich oczach?


http://gfx.filmweb.pl/ph/10/65/1065/46851.1.jpg

Offline

 

#2 2007-08-23 20:57:57

Gamga

Opiekunka Jednorożców

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 130

Re: Zaklecia chroniące Lorien

Teraz, gdy to wiem, czuję się bezpieczna razem z moimi Jednorożcami


__________________________________________
Uwaga MOD :>
Siabadaba..

Offline

 

#3 2007-08-23 22:50:18

Arya

Spiczastoucha, Pani Mieczy, Gwiezdna Oblubienica, Pierwsza Powierniczka Flakonu

Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 99

Re: Zaklecia chroniące Lorien

Pani, wspaniale z twej strony, zepomyślałaś o naszym bezpieczeństwie...


http://www.mFoto.pl/uploads/1530/narya._7a73f.jpg
http://www.lotrplaza.com/images/ranks/L01.gif Pierwsza Powierniczka Flakonu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.musiccorner.pun.pl www.oferty.pun.pl www.iskrosno.pun.pl www.minecraftofpoland.pun.pl www.mlodziigniewni.pun.pl