Złoty Las Marzeń. Tu wszystko jest możliwe

Złoty Las marzeń- tu wszystko jest możliwe...

Ogłoszenie

"zamknij oczy. Zamknij oczy, one nie pozwolą Ci zobaczyć nic. Otwórz umysł, otwórz szeroko. Stań i powiedź mi co widzisz" powiedz zaklęcie i oddaj się mu... I wejdź do Lasu, przyjacielu *** czekamy na warze propozycje rozbudowy lasu:D

#1 2007-09-02 12:54:58

Luthien

Opiekunka Harfy i Spokoju

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 37

Luthien ..

Moje życie nie było usłane różami. Moja matką była Błękitnooka Teniuvel (Pól Elf) - bardzo szanowana kurtyzana w jednym z droższych domów publicznych w Luthloran w Garlandii. Ojcem był nieznany z imienia elfi rzezimieszek.
Dlaczego moja Matka  zdecydowała się na dziecko? Tego nikt nie wie, nawet ona sama. Być może dlatego, że ów rzezimieszek był pierwszym, w miarę czystym elfem, jakiego spotkała? W szanowanym i luksusowym burdelu nie było miejsca na dziecko, szczególnie tak wolno dorastające jak elfie...
Oddala mnie do Lasu Lothloran z moim Pegazem Ringeril.. dorastalam w okolicznosci zwierzeciej ..
uczylam sie stosowac ziola.. aby przetrwac .. zwierzeta mnie uczyly rozumu ..Pewnego dnia Trole walczyly o Las Lothloran, bylam w najwiekszym niebezpieczenstwie..
Ringeril mnie posadzil na swoj grzbiet i ze mna odlecial .. szukal dla mnie nowego miejsca gdzie bys my mogli zyc w spokoju .. Spotkalismy Biala Pania .. ktora leciala na swojim Jednorozcu ..
i zaprowadzila nas do Lasu Lorien .. i powiedziala nam ze tutaj nic nam sie nie stanie .. tutaj jest bezpiecznie i radosnie ..
jestem bardzo wdzieczna Bialej Pani ze zaprowadzila mnie do swego Lasu ..


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ­
a ηєvєяєη∂iηg ∂яєaм I ∂reaм σ­­F ... ­­­­­­­ ­­«|
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Offline

 

#2 2007-09-02 14:30:43

Galadriela

Pani Lasu, Pani Światłości, Biała Pani

Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 171

Re: Luthien ..

Cieszę się, że jesteś z nami. Już nigdy nie będziesz sie musiała bać czy troskać o cokolwiek. potrzebowałaś Lorien tak samo, Jak złoty Las potrzebował Ciebie.


Powiedz mi o czym marzysz, powiem Ci kim jesteś... Co widzisz w moich oczach?


http://gfx.filmweb.pl/ph/10/65/1065/46851.1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wxp.pun.pl www.narutoshippuuden1.pun.pl www.goodmt2.pun.pl www.motoryslask.pun.pl www.queen-kajol.pun.pl