Złoty Las Marzeń. Tu wszystko jest możliwe

Złoty Las marzeń- tu wszystko jest możliwe...

Ogłoszenie

"zamknij oczy. Zamknij oczy, one nie pozwolą Ci zobaczyć nic. Otwórz umysł, otwórz szeroko. Stań i powiedź mi co widzisz" powiedz zaklęcie i oddaj się mu... I wejdź do Lasu, przyjacielu *** czekamy na warze propozycje rozbudowy lasu:D

#16 2007-09-15 22:29:02

Lady of Lake

Tajemnicza Istota

2376575
Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 14

Re: Pani Jeziora

Milo mi to slyszec

Lwie przed wami i tak nic sie nie ukryje... ^^


Lesie cichy, lesie śpiący, lesie spokojny... Dlaczego opuścilam Cię na tak długi czas?
Dlaczego usnęłam snem niespokojnym, opadając powoli na dno i spoczywając pośród złotego piasku Twoich jezior? Nadszedł czas aby tu powrócić...
Nemeride, Błękitnooka opiekunka jezior...

Offline

 

#17 2007-09-16 11:13:58

Galadriela

Pani Lasu, Pani Światłości, Biała Pani

Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 171

Re: Pani Jeziora

Dziękuję, Lady, za okazanie takiego szacunku dla mocy pani Galadriel. Wiem jednak, że Twoja niezwykła umiejętność ważenia mikstur niejednokrotnie się nam przyda.


Powiedz mi o czym marzysz, powiem Ci kim jesteś... Co widzisz w moich oczach?


http://gfx.filmweb.pl/ph/10/65/1065/46851.1.jpg

Offline

 

#18 2007-09-17 20:45:44

Lady of Lake

Tajemnicza Istota

2376575
Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 14

Re: Pani Jeziora

Oczywiście proszę, i też dziekuję.

Chciałam jeszcze powiedzieć... że myśląc o nicku "Lady of Lake" nie miałam na myśli plagiatu droga Lady of Light byłam po prostu zainspirowana "Panią Jeziora" z filmu o Merlinie.


Ach no tak. No i myślałam czy by się wreszcie nie ochrzcić... Więc chyba od tej pory będę Nemeride.


Lesie cichy, lesie śpiący, lesie spokojny... Dlaczego opuścilam Cię na tak długi czas?
Dlaczego usnęłam snem niespokojnym, opadając powoli na dno i spoczywając pośród złotego piasku Twoich jezior? Nadszedł czas aby tu powrócić...
Nemeride, Błękitnooka opiekunka jezior...

Offline

 

#19 2007-09-17 20:52:45

Galadriela

Pani Lasu, Pani Światłości, Biała Pani

Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 171

Re: Pani Jeziora

Plagiat? Nawet przez myśl mi to nie przeszło... A imię jest przepiękne. Dźwięczy w uszach wspaniałą melodią i ma w sobie moc To dobrze. I pani... Przebywaj z nami jak najczęściej. Rozmawiaj z nami. Bo jesteś jedną z nas już na zawsze czy tego chcesz, czy nie


Powiedz mi o czym marzysz, powiem Ci kim jesteś... Co widzisz w moich oczach?


http://gfx.filmweb.pl/ph/10/65/1065/46851.1.jpg

Offline

 

#20 2007-09-26 17:42:37

Lady of Lake

Tajemnicza Istota

2376575
Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 14

Re: Pani Jeziora

Postaram się


Lesie cichy, lesie śpiący, lesie spokojny... Dlaczego opuścilam Cię na tak długi czas?
Dlaczego usnęłam snem niespokojnym, opadając powoli na dno i spoczywając pośród złotego piasku Twoich jezior? Nadszedł czas aby tu powrócić...
Nemeride, Błękitnooka opiekunka jezior...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jebacstudentow.pun.pl www.zootycoon.pun.pl www.pokemoon.pun.pl www.immortalsi.pun.pl www.mted.pun.pl