Złoty Las Marzeń. Tu wszystko jest możliwe

Złoty Las marzeń- tu wszystko jest możliwe...

Ogłoszenie

"zamknij oczy. Zamknij oczy, one nie pozwolą Ci zobaczyć nic. Otwórz umysł, otwórz szeroko. Stań i powiedź mi co widzisz" powiedz zaklęcie i oddaj się mu... I wejdź do Lasu, przyjacielu *** czekamy na warze propozycje rozbudowy lasu:D

#1 2008-03-18 18:57:32

Aevenien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 14

O mnie...

Hmm... Trochę o mnie. Więc jestem Anka. Mojego charakteru nie da się zbytnio określić. To chyba zależy po części od nastroju. Dla ludzi, których lubię jestem miła (?) xD. Jak ktoś mi zalezie pod skórę to potrafię nieźle wkurzyć. Lubię słuchać muzyki, czytać książki i bawić sie komputerem. Blogować i eksperymentować z grafiką. Lubię robić zdjęcia (bardziej widokowe) i uczę się jeździć na motorze (nawet nieźle, jak na razie). Słucham mocniejszej muzyki. Książki kocham fantasy, historyczne, przygodowe, kryminały, katastroficzne. Ogólnie prawie wszystkie (jeśli są dobre), oprócz tzw. harleqin i tych debilnych 'dzieł' Daniele Steel. Lubię także Tuśkę, Olę i Nietoperza (czyt. wampirzyca-a xD). Nienawidzę mojej klasy, polskiego, angielskiego, wos-u, wf-u, matematyki, techniki, plastyki, muzyki i innych tego typu dziadostw (najbardziej lubię historię i biologię).

Wiem, że nieskładnie itd., ale to chyba najważniejsze informacje.


(..) W Rivendell przechowywano pamięć rzeczy starożytnych, ale w Lorien żyły one prawdziwe i na jawie. Widywano tutaj zło, słyszano o nim, znano smutki i troski,
elfy bały się zewnętrznego świata, któremu nie ufały;
wilki wyły na kresach lasów – ale cień nie padł nigdy na Lorien...

Offline

 

#2 2008-03-19 15:00:26

Aevenien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 14

Re: O mnie...

ale wymienienie wszystkich lepiej wygląda... a niektóre nawet lubię. np. chemia tak średnio xD


(..) W Rivendell przechowywano pamięć rzeczy starożytnych, ale w Lorien żyły one prawdziwe i na jawie. Widywano tutaj zło, słyszano o nim, znano smutki i troski,
elfy bały się zewnętrznego świata, któremu nie ufały;
wilki wyły na kresach lasów – ale cień nie padł nigdy na Lorien...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radzikowskiego100.pun.pl www.rockstacja.pun.pl www.4all.pun.pl www.zubr.pun.pl www.mfdex.pun.pl