Złoty Las Marzeń. Tu wszystko jest możliwe

Złoty Las marzeń- tu wszystko jest możliwe...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

"zamknij oczy. Zamknij oczy, one nie pozwolą Ci zobaczyć nic. Otwórz umysł, otwórz szeroko. Stań i powiedź mi co widzisz" powiedz zaklęcie i oddaj się mu... I wejdź do Lasu, przyjacielu *** czekamy na warze propozycje rozbudowy lasu:D

#1 2008-02-19 15:26:47

Gamga

Opiekunka Jednorożców

Zarejestrowany: 2007-08-13
Posty: 130

Zima zawitała do naszego lasu!

Na grubym drzewie, jednym z otarczających polanę, zawisł kawałek pergaminu, na którym było wypisane kilka słów.


                                                          "Zima jest najpiękniejsza pora roku,
                                                                   zwłaszcza w lesie Lorien.
                                    Z okazji przyjścia zimy do Złotego Lasu, proponuję urządzenie przyjęcia.
                                             Aby się udała, dostarczymy zaproszenia do mieszkańców.

                                                           Tak więc, zapraszam 24 lutego
                                                                                                               Gamgha, Opiekunka Jednorożców.
"



http://plfoto.com/zdjecia/855024.jpg


__________________________________________
Uwaga MOD :>
Siabadaba..

Offline

 

#2 2008-02-19 16:15:45

Aevenien

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-18
Posty: 14

Re: Zima zawitała do naszego lasu!

chętnie przyjdę.


(..) W Rivendell przechowywano pamięć rzeczy starożytnych, ale w Lorien żyły one prawdziwe i na jawie. Widywano tutaj zło, słyszano o nim, znano smutki i troski,
elfy bały się zewnętrznego świata, któremu nie ufały;
wilki wyły na kresach lasów – ale cień nie padł nigdy na Lorien...

Offline

 

#3 2008-02-20 08:20:37

Orszi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-19
Posty: 2

Re: Zima zawitała do naszego lasu!

oo mój las


mwahahahahaha! zUo powraca!

Offline

 

#4 2008-07-01 02:06:27

Lady of Lake

Tajemnicza Istota

2376575
Skąd: Gorzów Wlkp.
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 14

Re: Zima zawitała do naszego lasu!

Jak przykro jest mi teraz z powodu tak długiej nieobecności...
Nie mogłam podziwiać tych drobnych gwiazdek śniegu, delikatnie zdobiących wszystkie drzewa...


Lesie cichy, lesie śpiący, lesie spokojny... Dlaczego opuścilam Cię na tak długi czas?
Dlaczego usnęłam snem niespokojnym, opadając powoli na dno i spoczywając pośród złotego piasku Twoich jezior? Nadszedł czas aby tu powrócić...
Nemeride, Błękitnooka opiekunka jezior...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demonmt2.pun.pl www.poke-gra-forum.pun.pl www.wyspakhorinisrp.pun.pl www.demetri-forum.pun.pl www.thunder.pun.pl